Nasze diety

Standard

5 posiłków

h

4 warianty diet: 1200 kcal,1500 kcal,1800 kcal,2000 kcal

Dieta STANDARD została opracowana z myślą o osobach, które chcą, by ich dieta była zdrowa, różnorodna i zbilansowana. Chcesz zgubić kilka kilogramów lub utrzymać prawidłową masę ciała? To idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Wybierając dietę STANDARD, zapewniasz sobie zdrowie i wygodę każdego dnia. Codziennie dostarczymy Ci pięć smacznych posiłków o kaloryczności dostosowanej do Twoich potrzeb. Dostępne warianty to 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal.
Posiłki w diecie STANDARD zawierają mięso, ryby, nabiał, produkty zbożowe, a także owoce i warzywa. Dzięki temu zapewnią Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a także witaminy i minerały. Menu opracowano dla osób bez wykluczen pokarmowych.

Sport

5 posiłków

h

3 warianty diet: 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Dieta SPORT to rozwiązanie dla osób aktywnych i sportowców. Jeśli regularnie uprawiasz sport, ten wariant zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz w codziennej diecie.

Odpowiednio zbilansowany, bogaty w białko jadlospis jest dla osób aktywnych fizycznie podstawą do osiągnięcia zamierzonego celu. Dieta SPORT charakteryzuje się wyższą zawartością białka pochodzenia zwierzęcego.

Wybierając ten wariant, zyskasz pewność, że każdego dnia dostarczysz swojemu organizmowi posiłki o odpowiedniej kaloryczności (1500, 2000 lub 2500 kcal), które zawierają odpowiednią ilość białka oraz innych składników odżywczych, pozwalających zbudować masę mięśniową lub zredukować tkankę tluszczową przy jednoczesnym zachowaniu mięśni

Wege

5 posiłków

h

4 warianty diet: 1200 kcal,1500 kcal,1800 kcal,2000 kcal

Ten wariant diety przeznaczony jest dla osób, które z przyczyn zdrowotnych lub światopoglądowych chcą zrezygnować z jedzenia mięsa i ryb.

Wybierając dietę WEGE, możesz odstawić mięso i ryby bez obaw o niedobory lub niewystarczającą wartość energetyczną posiłków. Zadbamy o to, by Twój jadłospis zawierał odpowiednie ilości węglowodanów tłuszczu i białek.

W zestawach WEGE (od 1200 do 2000 kcal) zastąpiliśmy mięso oraz ryby roślinami strączkowymi, nabiałem, nasionami i orzechami.

Wege + ryby

5 posiłków

h

4 warianty diet: 1200 kcal,1500 kcal,1800 kcal,2000 kcal

Dieta WEGE + RYBY to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie mięsa, ale nie zamierzają rezygnować z ryb i owoców morza. Jeśli nie jesz lub chcesz zrezygnować z mięsa z powodów etycznych lub zdrowotnych, to rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne!

Dieta oparta jest na wariancie wege, który wzbogaciliśmy o różne gatunki ryb. W diecie WEGE + RYBY łączymy posiłki oparte na warzywach, w tym roślinach strączkowych i nabiale z różnymi gatunkami ryb.

Dieta WEGE + RYBY, podobnie jak wszystkie nasze diety, jest dostępna w kilku wariantach kalorycznych – od 1200 do 2000 kcal. Wybierając ten wariant, każdego dnia otrzymasz pięć różnorodnych i zbilansowanych posiłków.

Świeży catering do Twojego domu dostarczamy każdego dnia! i zawsze darmowa dostawa

zadzwoń 797-797-050

Smaczna dieta z dowozem pod Twoje drzwi